O nás…

Vítejte na stránkách webu  Světlo ve tmě!“

Tato stránka je pro všechny, kteří hledají cestu ven ze tmy, cestu z bludiště, cestu ze strachu a z omezení mysli.  „Čtěte a doufejte. Vaše řešení je někdy blíž, než si myslíte.“

Důležitá poznámka:

Nikomu nevnucujeme přesvědčení, že něco je nebo není pravda. Na těchto stránkách je předložena řada možností, alternativ, které je dobré prozkoumat. Rozhodnutí, co je a co není správné a pravdivé, ať si prosím, udělá každý sám. Nechť Vaši duši osvětlí paprsky čisté lásky a barvy duhy, která dodá Vašim slovům důraz a sílu. Přejeme jen to nejlepší.  Děkujeme. M.Louvarová

duha nam 2014-08-24-1  Duha 2

Kdo jsem? Člověk, který se nebojí smrti. Byla jsem tam. Cítím potřebu- dávat najevo to, co jsem cítila, v prožitku blízkém smrti. Kdy jsem byla mimo tělo. Potřebujete slyšet, že smrtí nic nekončí. Že smrtí všechno teprve začíná, jste pořád ve hře, ale jinak. Smrt je brána do další dimenze bytí. Jsou to dveře, kterými musíte projít. Potřebujete vědět, že máte naději. Láska je jediné, na čem záleží. Láska, která Vám zahořela v srdci. Viděla jsem mrtvé příbuzné, mluvila s nimi. Chrání nás i „tam.“ Není třeba se bát. Nejste tu sami.

To, co považujete za důležité, není důležité „tam.“ Jestliže jste zažili lásku a ukáže se Vaše radost či bolest z lásky – ve filmu životacož je promítnutí Vašich nejdůležitějších okamžiků v čase za sebou, od narození do Vaší domnělé smrti, máte naději. Naděje nikdy neodchází. Je s Vámi. Takovou laskavost a SVĚTLO jste ještě nezažili. PŘÍTOMNOST obrovského bílého až zlatavého světla Vám dodá důvěru a  bezpečí. 

Chce se Vám tam zůstat, jak je tam krásně a teplo. Pohltí Vás to docela. Je Vám odpuštěno a Vám se tu chce zůstat. Protože se tu cítíte jako DOMA. Jestliže ale nepřišel Váš čas, jdete zpátky do těla. Vrátíte se. Víte ihned, co máte udělat. Nemusíte se nikoho na nic ptát. Prostě to víte. Chápete, že na Vás tam čekají milující příbuzní, kteří tady už nejsou. Někteří z nich jsou Vašimi průvodci. A dělají to z lásky k Vám.

Mohu nyní vidět i ten Váš FILM života. Tím může dojít i k Vašemu duchovnímu a celkovému posunu. Záleží jen na Vás.

Tak si předem rozmyslete, co si budete přát. Pravda Vás osvobodí. Kdo uvěří, ten uvidí. A díky mým „očím“ to můžete vidět i Vy.

Jedna kolegyně mne jednou nazvala, ta co vidí pravdu. Možná to tak je. Mně osobně je jedno, jak si to pojmenujete. Hlavní je, že to zanechá stopy v člověku, v jeho duši. Vtipné ovšem je, že to, co vidím, se děje po dotyku s tělem při terapii. Je to opravdu neuchopitelné a neuvěřitelné. Ale je to tak.

Moje poznámka:

Vaše obrazy mají léčivý charakter, terapeut uvidí pouze to, co je pro Vás důležité teď, nesoudí, nehodnotí, pouze ukazuje důležité pasáže, které Vás mají obohatit a tím posunout. Proto strach není namístě. Chce to odvahu, slyšet slova od někoho cizího, kdo Vám říká zcela soukromé až intimní věci o Vás. Ale pomáhá to. A to je hlavní. Kdo se otevře, rychleji se zotaví. Ví, co má udělat. Cítí, že je to pravda, a o tom to je. Jsem prostředník k Vašemu nitru a z hloubi duše vytáhnu na světlo pouze to, co je důležité pro Vás.     Více zde: http://kristal-terapie-cz.webnode.cz/

———————————————————————————————————–