Světlo na konci tunelu

Zdravím, všechny, kdo právě teď navštívili tento web.

Všichni potřebujeme naději, povzbuzení, pochopení.

Každý hledá svou spřízněnou duši. Je to touha duše. Blízkost duše.

Věřte, že nikdy nejste sami.

Po každé tmě, nakonec, přijde světlo, paprsek naděje.

Veliká je:

  • síla modlitby
  • síla myšlenky
  • síla koncentrace

Potřebujete vědět, že VŠECHNO BUDE V POŘÁDKU. Že všechno dobře dopadne.

Udržujte krb svých myšlenek čistý!   Nechť každá Vaše myšlenka je POZITIVNÍ. Laskavá, milující.  Vše se nakonec vrací ke svému zdroji, tedy i k Vám. Proto s tím počítejte. Radost v srdci nezáleží na okolnostech, ale na Vašem nastavení.   :-)

Nádherná a inspirativní je kniha od J.A. Komenského Cesta světla a Světlo Moudrosti od různých autorů.

cesta-svetla

https://www.zalozka.cz/svetlo-kniha-moudrosti-175947?gclid=EAIaIQobChMI0LqhwbzO3AIVDrHtCh1HxAZHEAQYBSABEgLpfvD_BwE

https://www.knihydobrovsky.cz/cesta-svetla-628904

https://www.levneucebnice.cz/p/cesta-svetla-9788087494134/?gclid=EAIaIQobChMI25rT6rzO3AIVTLvtCh0p4QxkEAQYAyABEgJjSPD_BwE

Pokud jdete ke Světlu, možná Vás zaujme.

Přeji krásné letní dny!

svetlo moudrosti kniha

Lidská duše

Lidské tělo je složeno ze tří  hlavních částí:

  • Duch
  • Duše
  • Tělo

Jestliže máme nemocné tělo, jedna ze tří složek není v rovnováze. Ze všeho nejdůležitější je – příčina a přístup k sobě samému. Ke svému tělu i k životu. Také Vaše TOUHA duše, která dává tušit a určuje, kam se posunete a jestli se vůbec  uzdravíte. Kdo umí pracovat na DUCHOVNÍ ÚROVNI, ví daleko dříve, než Vy, co Vás čeká a kam se dostanete. Léčení bývá nejrychlejší tehdy, když se odevzdáte. Když věříte, že je cesta možná a také, když pro to sami něco uděláte.

Potom je otázka, zda se vůbec smíte léčit. Existuje pravidlo, koho nevyléčí ruce léčitele, není dáno mu pomoci. Buď prostě ještě není dáno a musí počkat. Nebo si to musí zasloužit. Nebo hledat toho, koho si zaslouží on sám. Náhody totiž nejsou.

Hledejte a naleznete.  cropped-podklad-slunce-light-right.jpg

Světlo na konci tunelu?

Je opravdu na konci tunelu světlo?

Toť otázka. Jisté je, že jen pár jedinců tuto pravdu vidělo, ale neřeklo. Co opravdu našli a zažili na vlastní oči za hranicí smrti. Můžete si být však stoprocentně jisti, že zlo a ďábel EXISTUJE. Jen se tváří, že není…  Proč potřebujeme důkazy…? Jsou zbytečné, když to už víte. Bůh = láska a světlo. Kdo pochybuje a myslí si, že po smrti všechno zhasne a zmizí, se opravdu velice rychle a hořce zklame. Až uvidí člověk nemoudrý, který věřil, že všechno tím končí, velice rychle pozná, že má teprve teď hodně práce, uslyší myšlenky všech živých lidí, na které pomyslí. Bude hodně zkoušet a strádat. 

Zlo a špatné věci jsou někdy nevýslovně krásné, však na pozoru by se měl mít člověk, jestliže si chce zachovat svou víru a nezradit sám sebe. Krátké stezky a zkratky vedou do pekla. To už mockrát opakovala moje babička. Vyberte si. Poctivost a Vaše svědomí Vás ochrání od těchto pochybných cest. Jestliže hledáte a nevíte, kam jít, ptejte se moudrých. Ti vědí, kudy jít. Ti znají cenu za pochybení. Nebo se ptejte svého vyššího já. Nebo meditujte. Ale určitě něco udělejte.

Každopádně existuje naděje i zde. Nemalé poselství vypráví jedna žena, do které uhodil blesk. Právě ona na vlastní kůži poznala, co to je – umřít, upadla do kómatu a probrala se. Po procitnutí z ní byl úplně jiný člověk. Prozřela a dostala druhou šanci. Zkuste si to přečíst a dávejte pozor na to, co říká. V jejím psaní je ukryta rada, jak se zachovat v situaci nouze. Její prosba o pomoc byla vyslyšena. Dopis sestry Glorie. Čtěte:  svetlo 4

http://www.jesus.sk/pdf/Gloria-Polo-svedectvi.pdf

 

Vánoce

Krásné Vánoce!

Všechno nejlepší do Nového roku, hodně zdraví, lásky a štěstí a pohody Vám přeje světlo ve tmě.  Ať nikdy neztratíte naději.  Ať nikdy neztratíte svoje světlo ve tmě, máte se o koho opřít a nejste nikdy sami. 

IMG_3659

 

Festival Miluj svůj život

Zdravím, všechny příznivce přednášek a festivalů, přijďte na přednášku na letní festival v Plzni. Kdo je zvyklý na kvalitu, má zájem o alternativní směry a cesty, jste vítáni.

Přednáška  „Klíč ke zdraví podle E.Cayceho“  - 4.7.2016 v 17h, učebna C

více viz:    http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival   nebo více podrobně:

http://kristal-terapie-cz.webnode.cz/edgar-cayce/prednaska-klice-ke-zdravi-podle-e-cayceho/

Vykročte silou světla

Světlo je NEJSILNĚJŠÍ – SÍLA Vaší duše, cestujte s ní rázně, s důvěrou a na každý kousek TMY se dívejte z pozice SVĚTLA. Svíčka se rozhoří a tmu zažene všude, kde se objeví.

Tma není silnější, je jen děsivější, protože používá nemorální prostředky: manipulaci, vydírání, vytváření STRACHU, hrozí či děsí a pokouší se dostat člověka tam, kam on za žádnou cenu NECHCE, tedy jedná proti její vůli. To je přinejmenším NELASKAVÉ, PODLÉ.

Tím světlem je třeba Vaše láska, láska ke slabším, ke zraněným, dále lidskost, ušlechtilost. Možná, že jí máte v sobě tolik, že až přetéká. Každý přece hledá věčnou LÁSKU. Tak jí dejte průchod, udělejte v životě něco bláznivého, projevte v sobě soucit, pochopení a vděk.

Nikdy nemůžete vědět, koho tím zachráníte, komu pomůžete, byť jen třeba jedním slovem, jedním pohledem. Buďte s druhými v souznění, vnímejte okolí, nejsme tady přece sami.

Nejsme tady sami pro sebe. Je tu moc místa – není to tady jen pro jednoho… Dívejte se ! Něco Vás napadne. Teď se podívejte na tohle krásné“ lidské video„, kde se zachraňuje,

jmenuje se GOOD PEOPLE DO EXIST ! což v překladu zní „Dobří lidé existují.“ Pochopíte, že v lidech stále láska je a že spolu s ní i naše naděje… že nic není ZBYTEČNÉ. Slzela jsem, dotkne se to každé citlivé duše.. je vidět jak je někdy snadné druhým zcela změnit život, nebo jim ho zachránit. Chce to ale Vaši SÍLU, ODVAHU a odhodlanost.

Inspirujte se dobrými filmy a tam, kde je PRAVDA a DOBRO. Neztrácejte naději! Nikdy!

https://www.facebook.com/whatever/videos/708263779318368/?theater

leden 2016 240

Nevzdávejte se jenom proto, že se Vám zdá, že ten druhý má větší  sílu, třeba nemá. Víte, nikdy nevíte, co se stane. Proto BOJUJTE. Nikdy nic NEVZDÁVEJTE. Hledejte posilu, podporu a spojence. Vaše ochrana je tak silná, kolik jí dovolíte. Tak o ni požádejte. Jde to.

To Vám přeje  člen týmu světla ve tmě, Louvarová.

Podzim

ŘÍJEN :  Každou jednu hodinu, na všechno si vzpomenu,

chci já býti sluncem, všude projde SVĚTLEM.

Každá moje myšlenka topí se jak cizinka,

hladina mých strastí běží po svých, praštím já ji paličkou,

do tmy pouštím SVĚTLO, Bůh mi dá i teplo.

Barva duhy krásná je, jdu do stavu NADĚJE.

Kousek lístku ze stromu blížím se já k domovu.

Teplo, vlídno, útulno, ať už to tak zůstane.

Letní festival Miluj svůj život

Zdravím všechny příznivce světla ve tmě, zvu Vás na letní FESTIVAL:

Miluj svůj život v Plzni. 4.-6.7., kde se můžeme vidět na přednášce:

  • Uzdravení těla skrze uzdravení duše“ Kdy? V pondělí 6.7. v 11 hod, učebna E. Je to přednáška o tom, jak souvisí duše s tělem a jak je možné „se UZDRAVIT.“      Více viz:       http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival
  • „Světlo na konci tunelu“, v pondělí 6.7. v 18 hod, učebna A,  je o doteku smrti a o tom, proč je třeba hledat světlo, lásku a odpuštění.