Vykročte silou světla

Světlo je NEJSILNĚJŠÍ – SÍLA Vaší duše, cestujte s ní rázně, s důvěrou a na každý kousek TMY se dívejte z pozice SVĚTLA. Svíčka se rozhoří a tmu zažene všude, kde se objeví.

Tma není silnější, je jen děsivější, protože používá nemorální prostředky: manipulaci, vydírání, vytváření STRACHU, hrozí či děsí a pokouší se dostat člověka tam, kam on za žádnou cenu NECHCE, tedy jedná proti její vůli. To je přinejmenším NELASKAVÉ, PODLÉ.

Tím světlem je třeba Vaše láska, láska ke slabším, ke zraněným, dále lidskost, ušlechtilost. Možná, že jí máte v sobě tolik, že až přetéká. Každý přece hledá věčnou LÁSKU. Tak jí dejte průchod, udělejte v životě něco bláznivého, projevte v sobě soucit, pochopení a vděk.

Nikdy nemůžete vědět, koho tím zachráníte, komu pomůžete, byť jen třeba jedním slovem, jedním pohledem. Buďte s druhými v souznění, vnímejte okolí, nejsme tady přece sami.

Nejsme tady sami pro sebe. Je tu moc místa – není to tady jen pro jednoho… Dívejte se ! Něco Vás napadne. Teď se podívejte na tohle krásné“ lidské video„, kde se zachraňuje,

jmenuje se GOOD PEOPLE DO EXIST ! což v překladu zní „Dobří lidé existují.“ Pochopíte, že v lidech stále láska je a že spolu s ní i naše naděje… že nic není ZBYTEČNÉ. Slzela jsem, dotkne se to každé citlivé duše.. je vidět jak je někdy snadné druhým zcela změnit život, nebo jim ho zachránit. Chce to ale Vaši SÍLU, ODVAHU a odhodlanost.

Inspirujte se dobrými filmy a tam, kde je PRAVDA a DOBRO. Neztrácejte naději! Nikdy!

https://www.facebook.com/whatever/videos/708263779318368/?theater

leden 2016 240

Nevzdávejte se jenom proto, že se Vám zdá, že ten druhý má větší  sílu, třeba nemá. Víte, nikdy nevíte, co se stane. Proto BOJUJTE. Nikdy nic NEVZDÁVEJTE. Hledejte posilu, podporu a spojence. Vaše ochrana je tak silná, kolik jí dovolíte. Tak o ni požádejte. Jde to.

To Vám přeje  člen týmu světla ve tmě, Louvarová.